glasvezelkabel in Elsloo 6

dfm op glas.jpg - 10.12 KB
zondag 2 december 2018
Als voor de Kerst van de 1.690 bewoners met een ‘wit internetadres’ in onze Gemeente 60% ja heeft gezegd tegen het glasvezelkabel aanbod van Kabelnoord komt er op die adressen in het voorjaar van 2019 glasvezelkabel. Dat is een mooi vooruitzicht. Ook de veel grotere groep inwoners met een grijs internetadres kan dan overstappen op glasvezelkabel. Daar gaat DFMopGlas ze dan bij helpen. DFMopGlas vertelt haar verhaal op dit moment in alle dorpen van onze Gemeente.

Elsloo was donderdag 29 november aan de beurt. Tijdens die avond legden vertegenwoordigers Jaap de Vries en Anja Rombout van DFMopGlas niet alleen uit waarom die overstap gezien de snelle veranderingen een verstandige beslissing is, maar ook hoe zij een en ander denken te gaan realiseren. Daartoe zal een
coöperatie worden opgericht die voor toekomstbestendig kwalitatief goed internet gaat zorgen tegen een voor de leden aantrekkelijke prijs.
 
Iedereen die op een grijze locatie in ons dorp woont heeft de afgelopen weken een info pakket ontvangen van DFMopGlas. Lees de info in dat pakket nog eens aandachtig door als u grijs woont. In het pakket zat ook een blanco
intentie verklaring. Die is belangrijk! Met het invullen, ondertekenen en opsturen van die intentieverklaring steunt u de plannen van DFMopGlas, maar de verklaring verplicht u nog tot niets.
 
Na afloop van de info bijeenkomst op 29 november in ’t Anker leverde een aantal dorpsbewoners hun ondertekende intentieverklaring bij DFMopGlas in. Ook meedoen? De blanco intentieverklaring staat op onze dorpswebsite in de digitale boekenkast.
 
Ooststellingwerf en Elsloo op weg naar supersnel en toekomstbestendig internet in witte én grijze gebieden. Het kan, maar gaat niet vanzelf!!!!! 
reclame kabelnoord.JPG - 230.92 KB

Glasvezelkabel in Owerf steeds dichterbij.
Reclame op de rotonde Makkinga

Sponsors elsloo-fr.nl

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13